Koncepce vzdělávání na naší škole je vhodná pro každé dítě, nikoli pro všechny rodiče.

Je-li hodnotové nastavení školy plně v souladu s vašimi představami o školním vzdělávání, vyplňte prosím
vstupní dotazník ke studiu. Následně dohodneme pohovor, kterého se účastní ideálně oba rodiče dítěte.

Kromě denní docházky nabízíme žákům také kombinované studium. Máte-li o tuto formu studia zájem, vyplňte vstupní dotazník. Domškoláci (IV) mohou školu navštevovat pouze v případě, že jsou zapsáni v jiné kmenové škole, která tuto formu studia umožňuje.

Máte-li dotazy, napište nám. Rádi se s Vámi poznáme také osobně na některém z pravidelných Setkání Leela. Termíny konání této akce najdete vždy na našem Facebooku nebo na webu v sekci aktuálně.

‍‍

ZŠ Leela

Klubík Leela

• Zde vyplňtedotazník.
  • Kapacita Klubíku je nyní plně obsazena.

Příchozí dotazníky evidujeme v pořadníku. Pokud se uvolní místo, budeme vás kontaktovat a společně domluvíme další postup.